PODZIĘKOWANIA ZA REKOLEKCJE

Serwis znalezionych haseł

szukając siebie...

Rekolekcje uważamy za niezwykle ciekawe i pouczające. Szczególnie chcieliśmy podziękować ks. Andrzejowi za głoszone słowo, a także tym, którzy mieli swój . Podziękowanie od parafian. Podziękowanie od parafian. Ostatnie słowa o. Edwarda na zakończenie rekolekcji. Błogosławieństwo końcowe. Składam na ręce Ojca wielkie podziękowanie za wygłoszone rekolekcje adwentowe nt. Kryzysu wiary w połowie drogi życia. Mój udział w nich traktuję jako . Pragniemy z całego serca podziękować Księdzu Marianowi Bocho za miło spędzone rekolekcje. Dziękujemy za te siedem dni, dzięki którym.Nadszedł czas zakończenia świętych ćwiczeń i podziękowania tobie. Rodzi się pytanie: Jak głosić współczesnemu człowiekowi rekolekcje, by Pan Bóg mógł. Na początku chcę Wam serdecznie podziękować za te rekolekcje. Nareszcie jest szansa, że w naszej parafii zacznie się coś dziać.Dyrektor szkoły Jan Adamski wyraził radość z możliwości użycznia szkoły na rekolekcje. Podziękowania dla Moderatora Krajowego Domowego Kościoła.Szczęść Boże Chciałam bardzo podziękować za wygłoszone rekolekcje w Parafii np nmp w Iławie. To w jaki sposób Ojciec wygłaszał kazania ujęły mnie za serce.. Podziękowania kierujemy również dla wszystkich pracowników szkoły, które posługiwały nam w czasie rekolekcji, opiekunom harcerzy i samym.Przede wszystkim w imieniu swoim i męża chciałabym podziękować za zaproszenie na rekolekcje. Szczerze doceniamy trud włożony w ich organizację i za to Bóg. Przy okazji tego artykuły, chciałcym złożyć podziękowania na. Internetowym dla księdza biskupa za świetnie przeprowadzone rekolekcje.. z serdecznym podziękowaniem za życzliwość i radośnie spędzony czas na rekolekcjach wielkopostnych pod troskliwą opieką Matki Boskiej.
 • Podziękowania dla o. Jacka Wojcieszko. Moje wielkie podziękowania dla moich współbraci, którzy pomagali na różnych etapach rekolekcji.
 • Ostatnim charakterystycznym elementem rekolekcji jest" skrzynka życzeń" do której mogliśmy wrzucać pozdrowienia, podziękowania, przeprosimy oraz niekiedy.
 • W imieniu wszystkich uczestników rekolekcji pragnę złożyć serdeczne podziękowanie dla księdza Piotra Natanka, pań przygotowujących posiłki oraz naszym.
 • Dzisiejszy dzień był już trzecim i ostatnim dniem rekolekcji. Było oczywiście pięknie: Razem z koleżanką Zofią przeczytaliśmy podziękowania i życzenia.Drogi księże, chciałbym podziękować Ci za prowadzenie tegorocznych rekolekcji i cieszę się, że mogłem w nich uczestniczyć. Poruszyły bardzo ważny dla mnie
. Za ten czas rekolekcji należą się podziękowania Panu Bogu, za wszelkie duchowe dobro, które stało się początkiem naszej przemiany.
Za ten czas rekolekcji należą się podziękowania Panu Bogu, za wszelkie duchowe dobro, które stało się początkiem naszej przemiany wewnętrznej!
. Gratulacje i podziękowania! Czas rekolekcji minął szybko. Zabraliśmy z Czaplinka duchowe bogactwo, urok miejsca i wspaniałe wspomnienia.

Rekolekcje szkolne dobieszczyzna 2008. Działo warto prześledzić zdjęcia zrobione podczas trwania rekolekcji. Zapraszmy! Podziękowanie za rekolekcje

. w czasie rekolekcji podziękowania otrzymają ci doradcy, którzy zakończyli wieloletnią posługę w parafialnych poradniach.

Na początku podziękowano o. Januszowi Maria Szypulskiemu za przepięknie przeprowadzone rekolekcje, podziękowania otrzymały również Rycerki z wspólnoty.

Chcę Wszystkim podziękować za wspaniaŁe rekolekcje, które mogłam przeżyć! Jak to powiedział bł. Alojzy Guanella \" Wielkie rzeczy dokonują się w ciszy\"

Panu Bogu dziękuję za rekolekcje– On to ma pomysły i niezmierzona fantazję! Szczególne podziękowania dla Ojca, który mnie prowadził, za nieocenione.
Dobrze układa się nam współpraca z ks. Opiekunem, który zleca nam wiele zadań, np. Podziękowania za wygłoszone rekolekcje, prowadzenie modlitwy różańcowej w. Proboszcz podziękował wszystkim, którzy zaangażowali się w tych dniach w przygotowanie peregrynacji obrazu i uczestniczyli w rekolekcjach.Warszawa dnia 18. 02. 2010r. Pragnę ta droga goraco księdzu podziękować za wspaniałe rekolekcje w Magdalence, rekolekcje dotyczyły uzdrowienia wspomnień.Oby takich spotkań rekolekcyjnych było jak najwięcej. Ogromne podziękowania należą się prowadzącemu całość rekolekcji Ks. Adamowi Wodarczykowi ale również . W niniejszym liście chciałam z całego serca podziękować za Waszą hojność i wsparcie dla. Ostatnim wydarzeniem, o którym chciałam napisać, są rekolekcje


. Rekolekcje adwentowe. Mnóstwo darów dla ubogich. Rekolekcje adwentowe. o. Andrzej. Rekolekcje adwentowe. Podziękowanie dla o.
Bogu należą się podziękowania za to, ze natchnął Jolę i Krzysztofa, animatorów Grupy z Koszalina, do podjęcia się trudu zorganizowania tych rekolekcji. W imieniu Koordynacji chciałbym bardzo serdecznie podziękować osobom, które pomogły w organizowaniu rekolekcji. Będziemy się za Was modlić! Bóg zapłać! . Rekolekcje Akcji Katolickiej Diecezji Rzeszowskiej-Myczkowce 2010. Ksiądz Asystent Stanisław Potera otrzymał podziękowanie od Zarządu.
 • Podziękowania, które przysyłali uczestnicy rekolekcji wskazują na to, jak wiele korzyści duchowych uzyskiwali i jak bardzo ta forma apostolska była owocna w.
 • Szczególne podziękowania dla Ks. Moderatora i pary rejonowej z Windsor za przeprowadzone zimowe rekolekcje oazowe. z rekolekcji Ks. Knotza skorzystało o
 • . Kto brał udział w rekolekcjach, doskonale to wie. a kto nie brał– niech żałuje. Na pewno było warto. Chciałabym podziękować naszemu Księdzu.
 • Markiem, a także podziękowania Mu za wygłoszone nauki rekolekcyjne. a dziękować było za co, bo ks. Marek z miłością i delikatnością lecz równocześnie bardzo.
 • Podziękowań dla ks. Jędrzeja, ks. Benedykta i dla nas wszystkich uczestników tych kolejnych wspaniałych Rekolekcji, prawdziwie, autentycznie przeżytych w
. Rekolekcje w Strzgomiu< 25. 06-1. 07> były super! Chciałyśmy serdecznie podziękować Księdzu Robertowi Klemensowi i siostrom Elzbietankom.Szczególne podziekowania składamy na ręce ks. Kanonika Stanisława Szklanego za dofinansowanie naszych rekolekcji. Życzymu mu wszelkich łask Bożych oraz.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w jakikolwiek sposób w przygotowanie rekolekcji i dnia wspólnoty.Szkoła Podstawowa w Polkowie-Sagałach Ucałowanie relikwii bł. Stanisława Kazimierczyka Podziękowania za wspaniałe prowadzenie rekolekcji:. Internetowy modlitewnik na kazdy dzień, rekolekcje dla rozwiedzionych. Podziękowania i prośby-do mb Fatimskiej, odczytywane w czasie nowenny. Serdeczne podziękowania grupie wstawienniczej oraz Zespołowi OdNowa za wsparcie w prowadzeniu rekolekcji dla katechetów, które odbyły się w.Podziękowania należą się również wszystkim, którzy przyczynili się do oprawy rekolekcyjnych spotkań: służbie liturgicznej, scholi muzycznej" Nowe.

Myślę, że będę wyrazicielką wszystkich uczestników Rekolekcji składając wyrazy podziękowania naszej diecezjalnej moderatorce Pani Lidii Wajdzik. Wojciecha oraz oglądali film o Janie Pawle ii, w c. k. „ Karolinka” Uczniowie podczas Mszy świętej podsumowującej rekolekcje podziękowali Ojcom . Im wszystkim i innym darczyńcom uczestnicy zimowych rekolekcji składają serdeczne podziękowania. Cieszymy się, że w gminie Nowa Wieś. Za wsparcie tego szlachetnego dzieła już teraz składamy serdeczne podziękowania, Bóg zapłać. 6. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii. Prośby i podziękowania. Święty Rafał Kalinowski· Kaplica św. Rafała· Pamiątki po Świętym. rekolekcje i dni skupienia dla mŁodzieŻy mĘskiej. 7. 00. Oraz rekolekcje adwentowe, które poprowadził od dnia 11 grudnia o. Pani Zofia Ćwiek składa podziękowania w imieniu Parafian za wygłoszone Słowo.Podziękowania składamy tym którzy bez których te rekolekcje by się nie odbyły: wspólnota Nowe Jeruzalem z Lublina i wspólnota Jana Chrzciciela z Kraśnika.I dziś, chcę gorąco podziękować Matce Bożej Nieustającej Pomocy za okazywaną mi. Przygotowanie parafii przez rekolekcje 4-dniowe od niedzieli do środy.

Pragnę podziękować całemu Zespołowi caritas naszej parafii za pracę i. 0 pierwszy, 1 (Misje Parafialne), 2 (caritas-podziękowania), 3 (Rekolekcje).

Ja również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom rekolekcji za wspólnie spędzony czas. Czas, w którym kaŻdy był ważny i potrzebny. a niewątpliwie . Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem. Serdeczne podziękowania wolontariuszom oraz medykom wspierającym zabezpieczenie. . Moment-podziękowania za trud wniesiony w przygotowanie Pielgrzymki. Rekolekcje i zanosić przez ręce Maryi swoje prośby i podziękowania Jezusowi.Rekolekcje to także czas dawania i brania. w imieniu wszystkich„ biorących” pragnę gorąco podziękować ks. Markowi Tutro przez Jego Kapłaństwo, za dar Słowa.W dniach od 10 12 Marca odbywały się wielkopostne Rekolekcje Szkolne dla uczniów. podziĘkowania w imieniu ks. Proboszcza Andrzeja Szczepaniaka i własnym.Chciałem tylko podziękować wszystkim za piękny czas rekolekcji, pozdrowić serdecznie oraz życzyć pięknego, owocnego i Świętego przeżycia Świąt. Oraz. Z tej też racji tak liczna grupa Jodłowian wzięła udział w 9-cio dniowych' rekolekcjach w drodze' by wspólnie podziękować Matce Dzieciątka Jezus. " Beskidzkie rekolekcje" Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor" Teleradio Padre Pio" kierując do gościa szczególne słowa powitania i podziękowania. Składamy serdeczne podziękowania Ojcu Emilowi Pacławskiemu za przygotowanie tegorocznych rekolekcji oraz Pani Profesor Danucie Kocurek, dzięki której te

. Oraz modlitwa podziękowania za sakrament pojednania i pokuty. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne młodzież przeżywała w duchu

. Na koniec potężne podziękowania dla Jezusa, za wyciągnięcie nas na rekolekcje, na których mogliśmy współpracować ze wspaniałymi ludźmi.
 • Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych Rekolekcjach Wielkopostnych. Specjalne podziękowania kierujemy do ks.
 • Zawarli w nim słowa podziękowania dla dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców i. Rekolekcje wielkopostne odbywające się w naszym kościele parafialnym.
 • . Nadszedł czas uroczystego podziękowania Bogu samemu i radosnego. To już prawie tradycja naszej Parafii, że Rekolekcje.
 • Tutaj chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za niewyobrażalny trud i wytrwałość dla o. Fabiana za przygotowanie rekolekcji, a także dla Ojców Mirosława i.
 • To były nasze rekolekcje. Bóg zapłać ks. Markowi Warchołowi proboszczowi parafii Najświętszego Zbawiciela w Lublinie. Podziękowania dla wspanialej grupy.